Запсільський ЗДО "Рукавичка", Запсілля
Сумська область, Сумський район

Матеріально-технічне забезпечення закладу

Матеріально-технічне забезпечення освітньої діяльності закладу дошкільної освіти.

За Запсільським закладом дошкільної освіти (ясла-садок) «Рукавичка» закріплена територія площею 1,8363 га, в т.ч. під двором – 0,35 га, під будівлями – 0,14 га, під спортивним майданчиком – 0,8363 га, під садом – 0,45 га, під дослідною ділянкою – 0,06 га.

Будівля закладу одноповерхова, загальною площею 234 м2.  Стан будівлі задовільний. В приміщенні Запсільського закладу дошкільної освіти облаштовано наступні кімнати: ігрова (33,1 м2), навчальна (35 м2), спальна (46,8 м2), роздягальня (26,7 м2), підсобне приміщення (6,6 м2), харчоблок (22,2 м2), їдальня (34,2 м2), санвузол (9,4 м2), пральня (13 м2).

Ігрова кімната забезпечена спортивним інвентарем та обладнанням, яке надійно закріплене та придатне до використання.

 Навчальна кімната обладнана комп’ютерною технікою: ноутбуком, підключеного до мережі Інтернет, мультимедійним проектором та принтером.

Створено необхідні умови для організації ігрової діяльності. В закладі дошкільної освіти обладнано такі ігрові осередки: «Супермаркет», «Лікарня», «Сім’я», «Перукарня». Є в наявності настільно-друковані ігри для закріплення знань про природу, навколишній світ, формування узагальнюючих понять.

 

Всі кімнати забезпечено в достатній кількості меблями та обладнанням згідно вимог програм виховання і навчання дітей дошкільного віку та Санітарного регламенту для дошкільних навчальних закладів. Меблі підібрані за зростом дітей та помарковані. В достатній кількості наявний твердий і м’який інвентар, іграшки, роздатковий та дидактичний матеріали.

Харчоблок  закладу на 85% забезпечений необхідним інвентарем та обладнанням: електроплитою, холодильним обладнанням, м’ясорубками, електричними вагами, електричним харчовим термометром, кухонним посудом, виробничими столами, миючими ваннами. Увесь наявний інвентар і обладнання в робочому стані. На 2021 рік заплановано встановити витяжну систему та необхідну кількість миючих ванн.

Холодильне та морозильне обладнання використовується за призначенням, оснащене термометрами для контролю температурного режиму при зберіганні продуктів харчування.

В закладі дошкільної освіти встановлено 3-разовий режим харчування: сніданок, обід та вечеря. Організація харчування дітей здійснюється відповідно до чинного законодавства.   Завгоспом здійснюється щоденний контроль за якістю харчових продуктів, вітамінізацією страв, закладкою продуктів харчування, смаковими якостями їжі, санітарним станом харчоблоку. Продукти харчування зберігаються в належних умовах. Забезпечений технологічний процес приготування страв згідно з картотекою. В закладі дошкільної освіти вчасно проводиться бракераж сирої та готової продукції, що фіксується у відповідних журналах. На 2021 рік заплановано курси підвищення кваліфікації для кухара.

На 2021 рік укладено договір з фізичною особою-підприємцем Калініченко Миколою Петровичем про закупівлю та постачання до закладу дошкільної освіти продуктів харчування.

Відповідно вимогам нормативно-правових актів України щодо безпечності та якості харчових продуктів на 2021 рік укладено Договір з ТОВ «АВВІ» ЛТД,

що надає послуги по дератизації та дезінсекції в приміщенні та на території об’єкта.

У 2020 році замінено всі вікна на енергозберігаючі. Щорічно проводиться поточний ремонт. 

Освітлення в закладі – природне та штучне, відповідає санітарним вимогам.

У приміщеннях закладу дошкільної освіти забезпечено належний повітряно-температурний режим, який відповідає вимогам Санітарного регламенту в дошкільних навчальних закладах (наказ Міністерства охорони

 

здоров’я України від 24.03.2016 № 234 «Про затвердження  Санітарного регламенту для дошкільних навчальних закладів»).

На території закладу для дітей розміщено ігровий майданчик з надійно закріпленим обладнанням, що забезпечує активний відпочинок вихованців.

Матеріально-технічна база відповідає вимогам нормативно-правових актів у сфері дошкільної освіти щодо безпеки життєдіяльності дітей та охорони праці й забезпечує виконання вимог Базового компонента дошкільної освіти (Державного стандарту дошкільної освіти).

Запсільський заклад дошкільної освіти (ясла-садок) «Рукавичка» Миропільської сільської ради   є умовно доступним для маломобільних груп населення та осіб з інвалідністю, у зв’язку з відсутністю такої потреби. Але з метою відповідності «Державним будівельним нормам України. Заклади дошкільної освіти» (ДБН В.2.2-4:2018) на 2021 рік запланована побудова пандуса.

 

Логін: *

Пароль: *